ویژه ها

موسسه حقوقی دادگستر راشنو

این سایت یکی از برترین سایتهای حقوقی می باشد که توسط وکلای پایه یک عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و موسسینِ موسسه حقوقی دادگستر راشنو (شماره ثبت 35307)، با هدف خدمت رسانی در زمینه های مرتبط با علم حقوق ، تاسیس گردیده و در پی آن موسسین کوشیده اند در این محیط با نامی سبز و فضایی شاداب تحت عنوان وکیل سبز، دسترسی کاربران به دانش روز حقوقی ، آخرین مصوبات مجلس شورای اسلامی و هیات وزیران ، قوانین کاربردی ، آراء وحدت رویه و ... را فراهم آورده و در حد امکان با ایجاد زمینه ای برای طرح پرسش و ارائه پاسخ به صورت رایگان ، در جهت کمک رسانی و اعتلای دانش حقوقی جامعه قدم برداشته و نیز کوشیده ایم با توجه به سوابق کاری و تجربیات وکلای موسس ، آنچه را که در فعالیت روزمره ، مورد نیاز و کاربرد عموم مردم و نیز همکاران گرامی قرار می گیرد را دراین فضا گنجانده و با تلاش در جهت به روز بودن مطالب ، امید داریم با ارائه این خدمات ، شما را در تصمیم گیری هر چه درست تر یاری دهیم .

خط مشی اصلی این وبسایت عملکرد مبتنی بر صداقت و مسوولیت پذیری در برابر مخاطبان بوده و خویش را ملزم به رعایت حقوق معنوی پدیدآورندگان محصولات فکری می دانیم .

این وبسایت متعلق به آقایان سعید دهقان (وکلای پایه یک دادگستری) بوده و کلیه حقوق ناشی از این وبسایت متعلق به نامبردگان می باشد .

ورود موکلین